W KILKU SŁOWACH O NAS

Popularność naszych produktów mówi sama za siebie

W czym się specjalizujemy

Jesteśmy wyjątkowo doceniani za nasz wybór produktów spożywczych podawanych liofilizacji.

Gdzie kupić

Podukty Johny Catch dostępne są w sprzedaży zarówno detalicznej jak i hurtowej.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO

Krótka historia Johny Catch

Z pasją w sercu i rodzinnym doświadczeniem dzielimy się tym, co dla zdrowia najważniejsze.

Nasza firma została założona z myślą o dostarczaniu zdrowej żywności, która jest jednocześnie pyszna i wygodna w spożyciu.

To konsekwencja rodzinnej tradycji jaką jest dla nas sadownictwo. Jesteśmy trzecim pokoleniem sadowników, w naszym sadzie są jabłonie, grusze, śliwy, czereśnie oraz orzechy włoskie i laskowe.

Liofilizacja, czyli proces zamrażania i odparowywania wody z produktów, pozwala nam zachować większość składników odżywczych, smaku i aromatu, co sprawia, że nasze produkty są doskonałą alternatywą dla świeżych owoców i warzyw.

Sklep internetowy Johny Catch

Już wkrótce zaprosimy Was do naszego sklepu online, gdzie z bogatej oferty liofilizowanych owoców, warzyw i sezonowych niespodzianek będzie można znaleźć i zamówić ulubione produkty.

Gdzie kupić?

Dostępność produktów Johny Catch

W Johny Catch prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową. W celu nawiązania współpracy biznesowej, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami

Nasze produkty będą wkrótce dostępne również w naszym sklepie internetowym.

Zdrowie jest naszym oczkiem w głowie

Naszym głównym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, które nie tylko są smaczne, ale przede wszystkim oferują najlepsze i najzdrowsze elementy, jakich potrzebuje organizm.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi odbiorcy zachwycali się wyjątkowym smakiem produktów żywnościowych Johny Catch i jednocześnie dbali o swoje zdrowie w najlepszy możliwy sposób.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Nasz doświadczony zespół bierze pod uwagę każdy szczegół

2019
ROK ZAŁOŻENIA
5637
KLIENTÓW
192
PARTNERÓW
2
LOKALIZACJE